Bedava Sohbet Odaları İle Tanış


Mavi Sohbet Odaları yeni insanlar tanımanıza etkileşim kurmanızı güçlendirir. Her yerden girişin sağlandığı sitemizde sohbet et kişilerle tanış!
kullanici
sifre

Ardahan Sohbet

Ardahan, Türkiye’nin kuzeydoğu köşesinde Doğu Anadolu Bölgesinde ve kısmen Doğu Karadeniz de bulunan bir il.Eskiden Kars iline bağlı olan Ardahan, şimdilerde adından çok söz ettiren illerden biridir. Ardahan, coğrafi yapısı nedeniyle kışları uzun, sert ve kar yağışlıdır.Yaz aylarında sık sık yağışlar nedeniyle ilkbahar serinliğinde bir mevsim yaşanmaktadır. Etrafı dağlarla çevrili olan Ardahan, gölleri ve dereleri ilede adını duyurmuştur.Alkahuekber dağı en yüksek dağıdır. Türkiye’de Van Gölünden sonra ikinci büyük göldür Ardahan, çıldır gölü.Çıldır gölü Kışın donması sebebiyle her yıl bir çok yerli, yabancı Turisti ağırlamaktadır. Ardahan’da halk geçimini hayvancılık ve tarımla sürdürmektedir.

Hayvancılık alanında Türkiye’de belli bir yere sahip olan Ardahan&’da değişik kapasitelerdeki süt işletmelerinde imal edilerek yurdun dört bir yanına ihraç edilen kaşar peyniri ilimizin sembolü haline gelmiştir. İlimizde süt üretiminin önemli bir bölümü kaşar peyniri yapımında kullanılmakta ve yöre halkı için önemli bir gelir kaynağı olmaktadır. Muhabbetler eşliğinde kurulan peynirli Sofralar dostlarınızı ağırlamaktadır. Şehrinizin chat odalarını bir tıkla herkese duyurmak çok kolay. Soğuk kış günlerinde, içimizi ısıtacak sohbetler Ardahan bedava chat odalarında. Keyifli anları ekürünüzle birlikte yaşayabilir tüm dost meclisinde anlatabilirsiniz. Hayalinizde kişi karşıma çıkmaz demeyin,chat dünyası sizin için tasarlanmış bir platformdur. Hemen sizde aşkınızı haykırmak için, sohbet odalarına girmeniz olacak.Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler

Son Yazılar

Chat Rulet
04 Mayıs 2021
Sohbet Club
28 Nisan 2021
Koyu Sohbet
28 Nisan 2021
Skype Sohbet
23 Eylül 2020