logo

Yıkılan Hayaller

İçimize sığdıramadığımız hayallerimiz vardır Oysa ki küçüklüğümüzdür o hayalleri büyüten Kendi içimizden çıkanı sığdıramayız dünyamıza Yıkılır hayaller yerine daha küçükleri inşa edilir Ama yıkılan bir aşk geride öyle acılar bırakır ki tek bir tuğlasını uzanıp koyamazsın yerine. İzler vardır geride Ve izler hatırladığın kadar derindir Her şey bir aşk oyunuysa gidişlere seyirci kalmak düşer kalanlara Adımızdan düşer adım adım. Ve gitmek değibitmektir attığı her adım. Aşkın bitişi değil de geride kalan her şeyin yalan oluşu yıkar insanı. Oysa siz onun yanında ondan daha güçlü görünmekten bile sakınmışsınızdır kendinizi sırf o güçsüz gibi görünmesin diye Bu kadar iyi olduğunuza kimse inanamaz görmek istemez. Ve bazı gerçeklerin inanılmazlığı bir yalana dönüştürür onları En çok da bu yüzden giderler Çünkü haklı görürler kendilerini, göremediklerinin gölegesinde

Bir önceki yazımda « makalem var.
629 kez okundu 13 yorum Sohbet
ETİKETLER :


Yorumlar (13 Yorum)

 • İnsanlar hayal kurmadan asla hedeflerine ulaşamazlar. Kendilerine amaç vermedikleri sürece yaşamları amaçsız olup oradan oraya savrulup dururlar.Hayallerimiz hayatımıza anlam kattığı gibi bu yolda ilerlemek kendimize olan güvenimizi de arttırmaktadır.GeLkeyfim.COM`da belki de hayatımıza hatta hayallerimze yön verecek insanlar ….

  • Ferzin, Hanım Çok GüzeL ßir şekiLde anLatmışsınız. Tavsiyeniz üzerinde GeLkeyfim iyi DostLukLar Kurdum Tşk.ediyorum.

 • Güneş altında söylenmedik söz yokmuş..
  Bu yüzden geceleri söylüyorum sevdiğimi..
  Ne gece ne gündüz yokmuş söylenmemiş söz..
  Bende söylenmişleri söylüyorum yeni biçimde..
  Hiç bir biçim kalmamış dünyada denenmedik…
  Bende susuyorum sevgimi saklayıp içimde….
  Duyuyorsun değilmi suskunluğumu nasıl haykırıyor…
  Susarak sevgisini ilan eden çok var sevgilim …
  Ama bir başka seven yok benim sustuğum biçimde …..

 • Ferzin hanım ne Güzel yazı yazmışsınız. Tavsiyeniz üzerine Girdim Çok eğlenceli ve Çok Güzel ben paylaşmayı seven bir insanım benim yaşadığım mutluluğu herkes yaşasın iyi Sohbetler olsun

 • Ferzin hanım, tavsiyeniz üzerine girdim çok güzel ve beğendimde. herker beni sıcak kanlı olarak karşıladı yöneticisinden userlerine kadar benim gördüklerimi gelen yeni gelen arkadaşlarda mutlaka göreceklerdir. iyi sohbetler.

 • Ferzin hanım, çok güzel bir şekilde acıklamışsınız tavsiyeniz özerine girdim çok beğendin eğlenceli ve güzel vakit gecire biliyorum yöneticilerdin userlerine kadar hepsi sıcak kanlı yaşadığım mutluluğu ve eğlenceli saatleri yeni gelen arkadaşlarlar illaki göreceklerdir. iyi sohbetler.

 • neerye gidwersen git , burasi gibi sicak bir aile ortami bulamassiniz . dj leri iel userleri iel bir bütün olmusuzdur. gelkeyfiemgel:):) keyf ala keyf:))

 • her anlamda mükemmel bir site tüm herkese tavsiye ederim başarıyı yakalamak bu sitede mümkün

 • sizlere çok çok teşekkür ederim sizden çok memnunum sayenizde çok güzl işler aldım çok iyi müşterilerim oldu 😀

 • cok guzel site.yeni arkadaslarla tanisidm. hepsi mukemmel insanlar. ama fazla dedikotucular 😀

 • Merhabalar, Öncelikle yapmış olduğunuz siteden dolayı sizleri içtenlikte tebrik ediyoruz. Gerçekten profesyonelce ve elit tabaka denilen türden zaten öyle olmasaydı burda bilgilerimizi paylaşmazdık. Bundan sonraki yapacağınız tüm çalışmalarda yolunuzun açık olmasını temenni ederiz, şimdiden sizi bir kaç kişiye tavsiye ettik, onlarda beğendi. insallah onlarda buraya gelip bu aileye katilacak. tebrikler. 😀

 • Güzel söz söylüyorsa kim olduğunun önemi yok onunla sohbet edebilirsin.Güzel sohbet, tatlı bir tebessüm ile olur.Sohbet aiLemizde güzel tebbesümler bizimle.. =)

 • Bir fincan kahveye, saklanmış sohbet, gel beraber içelim, klavyeler konuşsun. =)))) Nefreti yok ettik, sevgi müebbet, diller yorulursa, kalpler konuşsun. =)

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?