logo

Chat Sohbet Siteleri

Muhtemelen , google de bir şeyler araştırıyorsunuz ve bu konu chat sohbet le alakalı bir şey olmalı. Bu sayfaya geldiğinize göre başka bir açıklaması olmaz, istisnalar hariç tabi ki. Chat Sohbet Siteleri ile alakalı bütün site sahiplerinin web masterlerin bir tek hedefi vardır, google de ilk sayfada olabilmek. bunun için bir çok yönteme başvururlar. Sadece reklam yetmediği için .
Aramalarda chat sohbet, mırc, ırc, irc gibi kelimeleri ilk planda tutarlar. Çünkü hedef kitleleri bu kelimeleri google de arayan kişilerdir. Kıyasıya bir mücadele içerisindeler dir, chat sohbet site sahipleri bu işten bir gelir gelmeyeceğini elbette bilirler ama tutku mu dersiniz çılgınlık mı dersiniz adına ne derseniz deyin, bıkmadan usanmadan chat sohbet yazıları yazar sabırla beklerler.
Bu yazıyı yazmamın sebebini sizde anlamışınızdır, chat araması yaptınız bu sayfaya geldiniz, bütün olay budur bu ne kadar çok tıklanır sa o kadar üst sıraya çıkacaktır site. Çıksa ne olacak, çıkanların kazançları nedir ki bence koskoca bir sıfır, verilen emeğe değmez bir değer olacaktır. Fakat bu sevda bitmeyecek bir sevdaya benziyor, bizler bıraksak hemen yerimizi dolduracaklardır.

Haber Editörü : Selma

Bir önceki yazımda « makalem var.
511 kez okundu yorum yok Sohbet
ETİKETLER :


Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?