logo

Bayan Sohbet Operatörü Güvenilir Mi

Sohbet operatörlüğü bayanların sitede üyelerle sesli ve görüntülü olarak sohbet ettikleri bir meslektir. Bu şekilde sabit maaş ve prim usulüyle çalışmaktadırlar. Bayan sohbet operatörü olmak buraya kadar kulağa hoş gelmektedir. Fakat yine de birçok bayanın aklında kalan pek çok soru vardır. Bu sorulara yanıt vererek akılda kalan tüm tereddütlerin bir çırpıda ortadan kaldırılması sağlanacak ve her anlamda profesyonel bir yaklaşımla güvenilir olarak hizmetin verilmesi amaçlanmaktadır.

Sohbet operatörleri bilgisayar sistemi ve kamera sistemi aracılığıyla kendi ev ortamında çalışırlar. Bilgisayar sisteminin belirli alt koşulları taşımış olması gerekir ki çok eski bilgisayar hem güncel sürümleri desteklemediğinden yetersiz kalacak hem de performans bakımından eksik kalacaktır. Bu açıdan güncel işletim sistemine sahip donanımlı bilgisayar bulunduran adaylara öncelik verilmektedir.

Ancak bazı şirketler işe aldığı kişilere bilgisayar sistemini ve kamera sistemini kendileri temin etmekte ve bu şekilde üyelerinin bu teknik donanım ihtiyacını şirket olarak karşılamaktadır. Bu şekilde de aylık net maaş almaktadırlar.

Freelance Yüksek Maaşlı İş

Bayanların sordukları soruların ilki sigortalı olup olmadıklarıdır. Freelance sistemiyle çalışıldığı için ve sayıları bir hayli fazla olduğu için tüm dışarıdan çalışan adaylara sigorta yapmak mümkün olmamaktadır. Fakat sohbet operatörü aylık asgari ücretin kat kat üstünde maaş aldığı için dilerse aylık bütçesinin belli bir kısmını sigortaya yatırabilir ve isteğe bağlı sigortalı olarak primini kendisi ödeyebilir.

Kişisel Bilgiler Ve Sohbet Konuları

Bayan sohbet operatörü olmayı düşünen bayanların aklında kalan sorulardan bir diğeri de kişisel bilgilerin ihlal edilip edilmediğidir. Türkiye’nin resmi mercileri tarafından yasal olarak denetlenen site olarak kesinlikle çalışan operatörün kişisel bilgileri paylaşılmaz, üyelere aktarılmaz. Bu konuda tüm çalışanların müsterih olması gerekmektedir. Bir başka konu da sohbet konularıdır.

Müstehcen içerikli üyeler zaten site yönetimi tarafından engellendiklerinden dolayı sohbet operatörüyle cinsel içerikli sohbet kurmaları mümkün değildir. Bunun yanında küfür, hakaret içerikli mesajlar atan üyelerin üyelikleri de sonlandırılarak hakkında yasal işlem başlatılmaktadır. Bu bakımdan sohbet operatörünün tamamen müsterih olması ve gerek kişisel bilgileri konusunda gerekse sohbet konularında kesinlikle güvenilir bir ortamda bulunduğunu bilmesi gerekmektedir.

Bir önceki yazımda « makalem var.
300 kez okundu yorum yok Blog, Sohbet
ETİKETLER :


Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?